730DR/65 Elektromechanický servisní momentový klíč MANOSKOP s otočnou ráčnou (ST-96501865)
rozsah: 65 - 650 Nm, délka: 975 mm, ráčna 3/4"
Objednací číslo: ST-96501865
Dodací lhůta: na vyžádání
DPH:21%
Jednotka:ks
Kód 1:ST-96501865
EAN:
Značka:Stahlwille
Popis
"hmatový a akustický signál
držák pro nástroje s vyměnitelnými břitovými destičkami
Bezpečnostní zámek QuickRelease
Rychlé nastavení pomocí pohodlné klávesnice
automatická kompenzace pro dosažení správného utahovacího momentu i při zadání změněného prodloužení
ochrana proti přetížení pomocí akustických a vizuálních signálů
Automatický zámek klávesnice zabraňuje neúmyslným změnám
displej funguje i pro točivý moment proti směru hodinových ručiček
měrné jednotky: N·m, ft·lb, in·lb
Pro každý spoj lze nastavit různé toleranční meze
Vizuální červené a zelené signály na displeji potvrzují stav spoje
Lze uložit až 7 500 měření
Rozhraní USB
automatické upozornění na další datum kalibrace
kalibrace pomocí kalibrační jednotky perfectControl® č. 7794 nebo kalibračního systému č. 7791
v robustním plastovém boxu (velikosti 40-100 v ocelovém boxu)
dodáváno se dvěma 1,5 V AA bateriemi. Lze také použít dobíjecí články AA/LR6, 1,2 V
zobrazení hodnoty odchylky ± 2 %, ± 1 číslice"