SET Posuvné měřítko MITUTOYO 500-161-30 + Bluetooth vybavení 264-625+02AZF300 (500-961-30)
Toto zboží je prodejné pouze registrovaným
Dodací lhůta: na vyžádání
DPH:21%
Jednotka:ks
Kód 1:500-961-30
EAN:
Značka:Mitutoyo
Popis
SET Posuvné měřítko MITUTOYO 500-161-30 + Bluetooth vybavení vysílač 264-625 + můstek 02AZF300
  • Díky použití elektromagnetického indukčního typu ABS snímače, mohou být tato posuvná měřítka používaná bez obav ze znečištění nebo zanesení na straně pravítka během měření. Detekce signálu není ovlivněna nečistotami (voda, olej, apod.) na povrchu pravítka (kromě 300 mm provedení).
  • Vysoce kvalitní povrchová úprava pro plynulý, stabilní a pohodlný pohyb jezdce.
  • Velké číslice 9 mm pro snadné odečítání (snížení únavy oči díky vysoce kontrastnímu LCD displeji).
  • Dlouhá životnost baterie.
Roz. měř.:
0 - 150 mm
Hloubkoměr:
Plochý
Výstup dat:
Ano
Max. povolená chyba E MPE:
±0,02 mm
Max. povolená chyba S MPE:
±0,04 mm
Čís. krok:
0,01 mm
Max. rychlost odezvy:
Neomezená
Displej:
LCD, výška číslic 9 mm (150 mm, 200 mm) 11 mm (300 mm)