Kombinované Formtracer Extreme CS-5000CNC
Formtracer Extreme CS-5000CNC H [mm] X=200mm; Z2=500mm; Y-axis & α (525-749-12)
Dodací lhůta: na vyžádání
Cena na vyžádání - dle požadované konfigurace
Formtracer Extreme CS-H5000CNC H [mm] X=200mm; Z2=500mm (525-706-12)
Dodací lhůta: na vyžádání
Formtracer Extreme CS-H5000CNC H [mm] X=200mm; Z2=500mm; Y-axis (525-707-12)
Formtracer Extreme CS-H5000CNC S [mm] X=200mm; Z2=300mm (525-776-12)
Formtracer Extreme CS-H5000CNC S [mm] X=200mm; Z2=300mm; Y-axis (525-777-12)
Formtracer Extreme CS-5000CNC S [mm] X=200mm; Z2=300mm; Y-axis & α (525-729-12)
Formtracer Extreme CS-5000CNC H [mm] X=200mm; Z2=500mm; α (525-747-12)
Formtracer Extreme CS-5000CNC S [mm] X=200mm; Z2=300mm; α (525-727-12)