Formtracer Extreme CS-5000CNC H [mm] X=200mm; Z2=500mm; Y-axis & α (525-749-12)
Cena na vyžádání - dle požadované konfigurace
Dodací lhůta: na vyžádání
DPH:21%
Jednotka:ks
Kód 1:525-749-12
Značka:Mitutoyo
Popis
Cenovou a termínovou nabídku Vám rádi vypracujeme na vyžádání : pristroje@kubousek.cz
Nejpřesnější provedení dotykových CNC kombinovaných přístrojů na měření drsnosti povrchu a profilu.
Přístroje Formtracer Extreme CS-5000CNC / CS-H5000CNC nabízí následující výhody:
  • Splňují nejvyšší nároky na přesnost a opakovatelnost.
  • Umožňují současnou analýzu drsnosti povrchu a profilu během jednoho měření.
  • S kabinou včetně antivibračního stojanu jako standard pro zamezení vnějších vlivů.
  • Vysoké rozlišení v ose X1: 5 nm a ose Z1: 0,8 nm / 1,6 nm.
Model:
CS-5000CNC H + Y-axis
Palcové-Metrické:
Metrické
Rozsah posuvu:
200 mm
Rozsah měření :
Z1= 12mm
Rozsah měření:
X = 200mm
Z1 = 12 mm [standardní délka snímacího doteku]
Z1 = 24 mm [dvojnásobná délka snímacího doteku] mm
Rychlost měření:
Měření drsnosti:
0.02 - 0.2 mm/s
Měření kontury:
0.02 - 2 mm/s
Rychlost posuvu:
CNC režim: max. 40 mm/s
Joystickový režim: 0 - 40 mm/s