Dotek M4 strojní rubínová kulička 8,0 mm 01-M4-R8-L100-ML100-CER4,5-BS7- pájené součásti MITUTOYO
| Description protocol system: | 01-M4-R8-L100-ML100-CER4,5-BS7-components hard soldered |
| Thread: | M4 |
| Ball Material: | rubín |
| Kulička ø: | 8,0 mm |
| Ball Grade DIN 5401: | Grade 5 |
| Bonding method: | Vacuum brazed |
| Materiál základny: | nerez ocel |
| Hmot.: | 7,75 g |
| Base Ø: | 7,0 mm |
| Tool Bore Ø: | 2,0 mm |
| Shaft stem material: | keramika |
| Upínací ø: | 4,5 mm |
| Délka: | 100 mm |
| Využitelná délka: | 100 mm |